Ajmo braco ( For Croatians 4 )

Status
Not open for further replies.
Leko sam bira pod kojom ce zastavom nastupiti, pride nema veze s tim
 
robi said:
he he , to sam i ja tio rec...

Sto bi dao da se vrati u K1 i ubije one kretene tipa musashi i bonjaski

Al taj Musashi je najveci anti-borac kojeg sam ja ikad vidio.
Garantiram da bi on i samnom odradio sve 3 runde, jos i dvije dodatne.

Neda mi se sad gledat u FF jel on uopce ikad ikoga nokautirao?
 
jebem ti ove glupe smajlije, kako mi idu na kurac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

glede&unatoč leke - izgleda da je shvatio neke stvari i da će se vratiti u K-1
 
bok ekipa! postam samo da se javim, ranije kad sam bio na sherdogu su nas laganini gazili, pa rekoh bolje da se prvo cujem sa svojima. od onda sam zaboravio i accname i pw pa ajde rodjo ispocetka...... :D

forum izgleda do jaja, ako nista za ubijanj vremena na poslu :p
 
ubij me ako se sjećam, registrirao sam se prvi put prije godinu-godinu i pol, ne znam opće jesam imao koji post, tek sam počeo pregledavat sta ima......
 
yasushi akashi musashi sjasi... cini mi se da bi mu zgazio sad, iako nisan se borio kikboks skoro desetak godina...
 
joj, kad se jos sjetim kako musashi dize ruke i napravi onu facu "kako sam ga rasturio" a dobije po picki i nis ne radi cjeli mec... to je napravio protiv Sefa, pa onda protiv Kaoklaia onog (tip ima 80 kila i ubio je boga u musashiju, i musashi je bjezo od njega:)))) i u finalu protiv bonjaskog je isto to napravio.


Al i bonjaski isto nije nesto, mirko pojede te danasnje. Taj bonjaski je dobar za gledat nekad al tip nije nikog jaceg skoro dobio, nikad :)) on je dobio od svih jakih po picki (cak i protiv hoosta od 40 godina)


Kako mi je zao Leke, on je bio najbolji u K1 prosle godine, i bio bi prvak i prosle i ove da ga nisu sjebali. A za mma nije :(
 
Ma bolje bi mu i bilo da se vrati u K-1. Zgleda da nije ba
 
ok vrijeme za peticiju...

tko ovdje misli da je no_time_for_brain rasisticki homofobni i nacionalisticki kreten nek digne ruku uzrak!!!

prviiii! :eek:
 
mislim da momka (no time 4 pain) muče puno veći kompleksi i da ih je redovito primao straga, ali jebiga na
 
Cetiri idiota se bas lijepo zabavljaju.
Niste skuzili da ste ugusili forum do kraja i da se vise nitko ne javlja.
Ionako se vas trojica posljednjih svakodnevno druzite, pa onda ne bi bilo zgorega da svoja sranja zadrzite za sebe , a ne da njima ugasite ovaj forum.
 
nasao se stari veteran da popuje o lijepom ponasanju...

ovaj thread je poceo umirati odkad je blacksnake . com postala tema razgovora i od kada su pocela random baniranja na sherdogu. no naravno to je bilo pre davno da bi se ti toga sjecao...

bbbmarc je u pravu... postoje ljepsa i ugodnija mjesta za razgovor poput IL ili nokauta jer tamo nema prepucavanja sa majmunima poput tvojega prijatelja bez vremena za mozak.
 
beroCRO said:
Tvoj ljubimac "hrvatina" je sve rastjerao.

Koliko vidim vas nekolicina ste stalno tu, znaci da vama odgovara "moj prijatelj hrvatina" i "intelektualne rasprave" koje ovdje vodite.

Stvarno ste u kurcu!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top